Security Link™

Szybki, łatwy i bezpieczny dostęp do pojazdu

W celu zabezpieczenie przed nieuprawnioną ingerencją w sieć sterowników pojazdu, co może stanowić zagrożenie dla systemów samochodowych i klientów, wielu producentów samochodów wymaga autoryzacji dostępu testera diagnostycznego do sterowników samochodu w celu przeprowadzenia niezbędnej diagnostyki i naprawy.

Kompatybilne testery diagnostyczne mogą bezproblemowo łączyć się z Secure Vehicle Gateway, korzystając ze specjalnego kanału komunikacji zapewniającego szybkie, łatwe i bezpieczne połaczenie między Twoim testerem diagnostycznym i stronami internetowymi producentów.

Połącz się
Co będzie Ci potrzebne…
What you'll need to get connected

W celu włączenia usługi SGW jedyne co musisz zrobić, to wprowadzić dane swojego urządzenia oraz konta OEM do swojego profilu użytkownika.

Będziesz więc mógł korzystać z…
Get connected for seamless access to secure vehicle gateways and device files automatically backed up to the cloud


Kompatybilne testery diagnostyczne

Testery diagnostyczne muszą być podłączone do Internetu za pomocą Wi-Fi. Oto aktualna lista testerów kompatybilnych z Secure Vehicle Gateway. Jeśli masz takie urządzenie, przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej na temat uzyskania autoryzowanego konta OEM.

*Wszystkie poniższe testery oprócz PDL 3200 są również kompatybilne z altusdrive.com

 

 

Strony producentów samochodów (OEM)

Snap-on współpracuje z producentami OEM w celu umożliwienie dostępu do ich chronionym systemów. Nasze urządzenia sa kompatybilne z systemami:

FIAT® Chrysler® Automobiles (FCA)
Ford®
Nissan®
Renault & Dacia®
Volkswagen® Audi® Group

Niektórzy producenci OEM wymagaja utworzenia dodatkowego konta w celu wykonania całego procesu autoryzacji. Obejrzyj wideo poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Profil Użytkownika

Załóż swój profil użytkownika w celu połączenia Twojego urządzenie z kontem OEM .

UWAGA: Jeśli masz już swoje konto na altusdrive.com to onacza, że masz już swój profil użytkownika … Teraz po prostu dodaj do swojego profilu konto danego producenta OEM:

WSKAZÓWKA: Przeglądarka Chrome oferuje tłumaczenie na język polski stron www w innych językach.


Ustawianie i aktywacja funkcji Security Link

top