Secure Vehicle Gateway

Szybki, łatwy i bezpieczny dostęp do pojazdu

W celu zabezpieczenie przed nieuprawnioną ingerencją w sieć sterowników pojazdu, co może stanowić zagrożenie dla systemów samochodowych i klientów, wielu producentów samochodów wymaga autoryzacji dostępu testera diagnostycznego do sterowników samochodu w celu przeprowadzenia niezbędnej diagnostyki i naprawy.

Kompatybilne testery diagnostyczne mogą bezproblemowo łączyć się z Secure Vehicle Gateway, korzystając ze specjalnego kanału komunikacji zapewniającego szybkie, łatwe i bezpieczne połaczenie między Twoim testerem diagnostycznym i stronami internetowymi producentów.

Połącz się
Co będzie Ci potrzebne…
What you'll need to get connected

Wszystko, co musisz zrobić, to zapisać dane swojego testera diagnostycznego i dane konta OEM w scentralizowanym profilu Snap-on na altusdrive.com

Będziesz więc mógł korzystać z…
Get connected for seamless access to secure vehicle gateways and device files automatically backed up to the cloud


Kompatybilne testery diagnostyczne

Testery diagnostyczne muszą być podłączone do Internetu za pomocą Wi-Fi. Oto aktualna lista testerów kompatybilnych z Secure Vehicle Gateway. Jeśli masz takie urządzenie, przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej na temat uzyskania autoryzowanego konta OEM.

*Wszystkie poniższe testery oprócz PDL 3200 są również kompatybilne z altusdrive.com

 

 

Strony producentów samochodów (OEM)

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) wymaga autoryzacji do Secure Vehicle Gateway dla modeli od 2018 wzwyż. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp już teraz.

 

Profil Snap-on

Skonfiguruj swój profil Snap-on, aby połączyć tester diagnostyczny i konta dostępu OEM.

UWAGA: Jeśli masz już konto SureTrack lub altusdrive.com to oznacza, że masz już profil Snap-on ... Po prostu w swoim istniejącym profilu wprowadź dane uwierzytelniające do konta FCA.

WSKAZÓWKA: Przeglądarka Chrome oferuje tłumaczenie na język polski stron www w innych językach.

Dzięki temu filmowi szybko skonfigurujesz dostęp do Secure Vehicle Gateway

top